Published On: So, Led 13th, 2018

Zeman vyhrál volby i přes tyto nekalé praktiky oponentů.

 

 

 

Před několika minutami se zavřely volební místnosti a začalo počítání hlasů na funkci Prezidenta ČR

Vítězem voleb se stal Miloš Zeman s menší než 50%  hlasy, to znamená že za čtrnáct dní bude druhé kolo. Protikandidátem bude Jiří Drahoš.

Předvolební strategie mnohdy působily jako hon na stávajícího prezidenta Miloše Zemana, někteří kandidáti neměli jiný program, než ho porazit ve volbách. Vznikaly zákeřné strategie, jako vymyšlená Hořáčkova Aréna, kde šikovně sestříhané video za pomocí triků působí, jako by opravdu Zeman přišel do Arény na duel s Horáčkem, který si tam vede monolog a pochvalně se poplácává po ramenou.

Média se předháněla, kdo více zesměšní či dehonestruje Zemana:

Horáček ,,zbořil“ Soukupovi Arénu v jeho televizi, Horáček v televizi ,,vyškolil“ Soukupa

informoval čtenáře Blesk.

Na sociálních sítích a ve schránkách voličů se objevily lživé zprávy, že není potřeba volit v prvním kole, že stačí jít až k druhému kolu, protože prý současný prezident automaticky do druhého kola postupuje.

Všichni až na výjimky se v podstatě zmohli poze na dehonestraci a zesměšňování, místo toho, aby dokázali co umí, co můžou nabídnout tak jak je to již zvykem u většiny našich politiků a těch co se do politiky tlačí.

Majitel domény programátor Vladimír Třebický. Všiměte si názvu domény.

 

 

Tito lidé nejednají v zájmu české republiky, tito lidé jednají jen v zájmu vlastním. Jsou duševně prázdní, ač leckdy mají plnou pusu líbivých řečí, přesto se zalykají nenávistí a zlobou.

Stejně tak, jako ukrajinská akivistka z hnutí Femen, která přímo ve volební místnosti narušila průběh voleb. Díky svému činu však naopak Miloši Zemanovi pomohla.

Fotka uživatele Femen Ukraine.

Zdroj: FB stránky Femen Ukraine

Chtělo by se mi napsat sláva vítězům, čest poraženým, někteří poražení si však žádnou čest nezaslouží.

- Freelancer webdesigner Občanská aktivistka, koordinátorka Novinářka vyjadřující se k aktuálnímu dění, problémům u nás i ve světě. Najdete zde její články, zamyšlení a komentáře

Comments

comments