Published On: St, Říj 14th, 2015

Tábor lidu v Teplicích

Share This
Tags

TÁBOR LIDU V TEPLICÍCH – DEMONSTRACE PROTI IMIGRACI! ZA OKAMŽITÉ VYSTOUPENÍ Z EU! ZA SVRCHOVANÝ ČESKÝ STÁT!
Místní organizace Národní demokracie v Chomutově, Děčíně a Ústí nad Labem svolávají a organizují „Tábor lidu v Teplicích”. Akce proběhne v neděli 11. října 2015 od 14:00 hodin na Náměstí Svobody v Teplicích.

Jménem Národní demokracie srdečně zveme všechny Tepličany a občany okolních obcí k účasti! Vezměte své rodiny, přátele a známé a přijďte nebo přijeďte na teplické Náměstí Svobody podpořit správnou věc! Odmítněte spolu s námi probíhající vetřeleckou invazi, vyjádřete svou vůli vystoupit z tyranské Evropské unie a svou touhu znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném českém státě!

Účast dalších občanských skupin a veřejně známých osob je vítána! Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li vystoupit se svým projevem, kontaktujte prosím předsedu chomutovských národních demokratů pana Jana Mrázka na e-mailu: nd.chomutov@seznam.cz.

Součástí Tábora lidu v Teplicích nebudou jen projevy. Na místě bude také petiční stánek, kde budete moci připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie.

V neděli 11. října 2015 ve 14:00 hodin na shledanou!
Vaše Národní demokracie,
státotvorná strana českých vlastenců

Pořádá: NE Bruselu – Národní demokracie

- Freelancer webdesigner Občanská aktivistka, koordinátorka Novinářka vyjadřující se k aktuálnímu dění, problémům u nás i ve světě. Najdete zde její články, zamyšlení a komentáře

Comments

comments