Published On: St, Bře 23rd, 2016

Soumrak Kaváren – pražské i čelákovické

Myslím si, že až se rozkryjí všechna ta hnízdečka, hnízda a velkohnízda napříč politickým spektrem, zejména ale ta Kalouskova, tak se budeme všichni divit.

A pokud se rozkryjí, a já věřím, že postupně ano, tak to bude velmi zajímavé.

Nedělám panu Babišovi advokáta, nejsem členem byť v mnohém sympatizantem ANO, ale je zde mnoho zvláštních věcí. Především fakt, že ti, co nyní tuto kauzu vytáhli na světlo světa, tak byli v době přiznání dotace na Čapí hnízdo u moci. To je pro mne zásadní fakt a počkám si na mimořádné jednání Poslanecké sněmovny. Myslím si, že nás čeká velmi výživný pokrm a může se snadno stát, že nebude chutnat těm, kteří ho navařili. Ale počkejme si.

Když Andrej Babiš ve středu tento týden obhajoval v Senátu zákon o elektronické evidenci tržeb (jsme jediná země EU, která ho zatím nemáme), tak do mikrofonu řekl, že se na mimořádné jednání PS těší a že bude třeba mluvit o mnoha záležitostech po listopadu 1989. Jsem si jist, že to bude velmi zajímavé, nejenom pro Andreje Babiše. Třeba i pro Mirka Kalouska, který se s TOP 09 blíží už k pěti procentům.

Osobně si myslím že Andreji Babišovi a jeho lidem se za poslední 2roky na MFČR zdařilo mnohé rozkrýt a asi by se s těmi …. příliš nemíchalo, kdyby Pražská Kavárna a Mirek Kalousek neudělali tu osudovou chybu – zamíchali ta ……. Čapího Hnízda. Pochopitelně si v obraně sebe sama nyní Babiš ten hnůj odkrytý na MFČR nenechá jen pro sebe, jak původně zamýšlel, neb by tím neveřejným hnojem mohl perfektně vydírat Kavárnu a držet ji v šachu. Takto se vše provalí ovšem za cenu toho, že Babiš ztratí zbraň na Pražkou Kavárnu, když tu „zbraň“ prostě bude muset odtajnit! Za takové situace – pokud opravdu ve středu v PS PČR nastane – vidím tvorbu nové vládní koalice: ANO 2011 + KSČM + Úsvit/BPI + narychlo Babišem nakoupení poslanci za účelem 102většiny průřezově spektrem ostatních stran. Samozřejmě tomu budu rád, neb by se tak duo Lidinský/Konvička dostalo k zákonodárné i exekutivní moci a konečně by byla řešena v ČR řešena otázka imigrace tak, jak je řešena v ostatních státech V4! Oligarchizace ČR bude prostě ve středu 23. března 2016 dokončena a lidi pamatujte si to datum – bude přelomové ! Zbaví nás ta oligarchizace sralbotko-zadolárkovského přístupu a konečně zatne típec té neefektivní nefunkční neoconské demokracii a nahradí ji konečně demokracií vůdcovskou – Putinovskou!

Na stráž!
Ing. Josef K n a p

capi hnizdo-schema-vlastnicke-struktury

- Freelancer webdesigner Občanská aktivistka, koordinátorka Novinářka vyjadřující se k aktuálnímu dění, problémům u nás i ve světě. Najdete zde její články, zamyšlení a komentáře

Comments

comments