Published On: St, Lis 29th, 2017

Skupina Kabát vrací Českého slavíka.


Skupina Kabát se rozhodla vrátit Českého slavíka pořádající agentuře. Pokud pořadatel doloží skutečné počty hlasů pro Ortel a Kabát jich bude mít více, pak kapela přijme cenu zpět.

„Kabát si v této situaci nemůže Slavíka nechat. Ocenění musíme vrátit agentuře Musica Bohemica, která musí nám i veřejnosti vysvětlit, kolik Ortel dostal hlasů a kolik jich neuznali, protože mají prokázáno, že nebyly regulérní,“ uvedl v úterý večer manažer kapely Kabát Radek Havlíček.

Český slavík si letos nadělal do vlastního hnízda. Nejen že Matonoha věděl předem výsledky hlasování což bylo zřejmé z jeho převleku, ale i přihlouplé svazácké řeči, které si nezadaly s těmi co hlásali „vpřed, zpátky ni krok“ pořadateli soutěže nepřidaly na bodech.

Kde jsou srdce lidí je vidět na výsledku Radka Bangy, který získal 75. místo. Ani nahnědlé praktiky kavárenských lumpů a neomarxistů nepřiměli národ dát tomuto „zpěvákovi“ více hlasů.

 

Výsledky Český slavík 2017 

- Freelancer webdesigner Občanská aktivistka, koordinátorka Novinářka vyjadřující se k aktuálnímu dění, problémům u nás i ve světě. Najdete zde její články, zamyšlení a komentáře

Comments

comments