Published On: Po, Dub 16th, 2018

Jak sabotovat český průmysl a export – současnost

(aneb nedovolme panu George SOROS v Praze další jeho Majdan a v ČR další jeho barevnou revoluci)

Pokračuji druhým dílem, jak jsem byl veřejně slíbil v tématu, které jsem nazval „Jak sabotovat český průmysl a jeho export“ Nebudu již sáhodlouze popisný a nechám za sebe mluvit jiné, neb to opravdu stojí za to. Snad jen zlehčím na počátku nikoliv obsah leč tu dusnou atmosféru společnosti ČR těchto dní mým fórem: Za totáče, když mi bylo 15-18 jsem si oblíbil z hard rocku grupu Deep Purple a o prázdninách jsem si nechal narůst takové háro, jako nosil v tu dobu frontman a zpěvák Deep Purple Ian Gillan a docela jsem se mu v novém mém účesu podobal neb i mé tváře jsem měl poněkud přifouklé jako Ian Gillan. No a ve 4.B gymnázia Brandýs nad Labem někdy na podzim r. 1974 mne začal buzerovat třídní prof. Zdeněk Zahradníček, že ty mé dlouhé vlasy do školy nepatří. V tu dobu totiž soudruzi KSČ – konkrétně soudruh Fojtík pořádali na obrazovkách televizí kampaň jejíž ústřední klip s sebou nesl heslo: „Máš-li dlouhý vlas, nechoď mezi nás!“ No a já si to heslo kampaně proti máničkám v r. 1974 dovolím uzpůsobit pro dnešní dobu a dny a parafrázuji jej takto: „Máš na hlavě dred, jsi národa vřed“Tak už je Vám asi úplně všem jasné, že tím dnešním sabotérem českého průmyslu a jeho exportu je „naše“ SOROSJugend. Mám takový styl svého politologického a politického poznávání, že když už chci vědecky nějak prozkoumat partaj x, no tak se stanu jejím členem nebo se o její členství začnu ucházet jako tzv. čekatel členství. A tak se v loni v listopadu stalo to, že jsem si podal přihlášku do České pirátské strany s tím, že absolvuji na Pirátském fóru povinné kolečko, než budu za člena schválen. Piráty jsem důkladně seznámil se vším kolem mé osoby, dal podrobný profesní i osobní životopis, negativní lustrační osvědčení, výpis z čistého trestního rejstříku a seznámil je čím se zabývám profesně, profesionálně podnikatelsky a tedy jim předal obsah mých dvou článků, které byly publikovány již zde na webu České zájmy dříve. Jednalo se o tyto dva články:

http://ceske-zajmy.cz/prosim-zacnete-uz-kampanovat-debatit-necem/

http://ceske-zajmy.cz/v-boji-proti-isis-muze-vyznamnou-roli-sehrat-iran/

Samozřejmě jsem čul ze strany PIRÁTSKÉ STRANY i případný podraz proti mně, a tak jsem to nějak jistil. Jak jsem psal v jednom ze článků na výše uvedených odkazech o mé dceři Yusufě, pověřil jsem mou dceru Yusufu, aby ji QUDS https://cs.wikipedia.org/wiki/Jednotky_Quds dali k dispozici kapacitu pár jejich nejlepších počítačů. Dcerunka se na chvíli přesunula sem do Evropy do BiH, kde jednotky QUDS provádí očišťovací akci BiH a Montenegro od Islámského Státu, jehož černé prapory v řadě odlehlých vesnic BiH a Montenegro vlají dodnes neb jsou ty vesnice skrze nastrčené starosty ISISem stále až do dnes ovládány. Dcera hackersky napíchla tedy celou věrchušku Pirátské Strany – zejména její Poslanekcý klub PS PČR a senátory a vskutku jsem se nemýlil neb jsem se s dcerou Yusufou vsadil o 10 litrů Rubinov Kruševacki Vinjak

http://www.rubin.rs/rs/index.php/sr/proizvodi/vinjak/rubinov-vinjak

a 10kg sýru Pule z oslího mléka original Zasavica http://www.zasavica.org.rs/proizvodi/product-category/magareci-sir/

A tu sázku jsem nad dcerou vyhrál neb oni skutečně ti naši čeští SOROSJugend začali na téma, zda mne Ing. Josefa Knapa mají či nemají přijmout za člena Pirátské Strany komunikovat s panem George Soros a ještě více s jeho určitými strukturami.

No a pak došlo na Pirátském fóru k mé grilovačce a zde ji předkládám celou:

https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=447&t=39698

  1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
    Beru to směrem poněkud opačným. Mám svůj určitý politický de facto životní program, který jsem vyjádřil zde viz odkaz: http://ceske-zajmy.cz/prosim-zacnete-uz … tit-necem/. Z toho článku vyplývá, že mám rozsáhlé bohaté oborově životní PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI. A ty jsem Straně Pirátů nabídl a získal na ně pozitivní odezvu např. od Dany Balcarové – poslankyně PS PČR, předsedkyně výboru PS pro životní prostředí, která má stejný názor na to jako já, že nám Bureš nesmí zpoplatnit odběr vody z našich soukromých studní a opičit se tak takovýmto zpoplatněním po našem „VZORU“ Zionstátu Izrael. Dále jsem našel velmi pozitivní odezvu u garanta programu životní prostředí Pirátské Strany Jana Nezhyby v tom, že mé arboretum viz zde: http://ingjosefknap.rajce.idnes.cz/CEDRY_2/ je inspirativním dlouholetým dlouhodobým PRAKTICKÝM vzorem pro realizaci toho, abychom v éře globálního oteplování planety resilientně dosáhli cílů, které uvádí tyto odkazy: https://kravcik.blog.sme.sk/c/332674/Ch … denie.html http://arnika.org/soubory/dokumenty/str … zdravi.pdf a http://arnika.org/stromy-a-zdravi Žádná jiná strana, hnutí, politický subjekt se o můj program nezajímal a Hnutí Řád Národa mne dokonce stáhlo za mé názory (arboreta – klimazměna – Resilience) ze své volební kandidátky do voleb do PS PČR v říjnu 2017! V osobě Dany Balcarové máme skvělou odbornici i politika zároveň, která by mohla svým působením významně napomoci dalšímu růstu volebních preferencí Pirátské Strany. A takové jako je Dana Balcarová budeme potřebovat zejména po dnešku, kdy si nás Piráty pan president ČR při projevu na sjezdu ČSSD vzal tak negativně do úst. Pamatujme si jeho slova na naši adresu a pamatujme si i to na fóru které politické strany ta jedovatá slova pan president vypustil! 

2. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
Jsem pro legalizaci konopí, proti legalizaci halucinogenních drog typu LSD, legalizoval bych dále efedrin – tedy čaj Ma Huang a Mormonský čaj, samozřejmě kokain – tedy čaj Trimate – viz zde: http://www.windsortea.com/trimate.html/ a látky vyrobené jakožto deriváty lidských hormonů – třeba methyltestosteron, který byl za bolševika jako lék pod jménem Agovirin legální. Samozřejmě i VAAM – viz zde: http://www.vaam-energy.com Jsem pro legalizaci takových drog, které v metabolismu štěpí tuky a přihrávají z nich energii mozečné a nervové činnosti! Čistý efedrin bych vyňal z látek, které řidič zatím nesmí mít v krvi při řízení auta. S marihuanou řídit nikdo nikdy nesmí!

3. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
Dotace mají smysl, ale pouze tak, aby se nerozmělnily na stovky titulů neb pak se vyhazují ve většině za zbytečnosti. Ptám, proč se na takové zbytečnosti vyhazovaly z kapes nás daňových poplatníků horentní sumy a EU dosud nemá vzájemně hlavní města jednotlivých států propojeny dálniční sítí natož sítí VVRŽ – tedy takových železnic na kterých rychlovlaky jezdí průměrnou rychlostí kolem 300km/hod. Dotace do zemědělství zemědělskou výrobu více-méně zdražují a proto k nim mám negativní vztah. Dotace do průmyslu – ano, ale pouze když jde o zavedení nějaké nové výroby něčeho opravdu užitečného, co nám třeba založí celé nové odvětví, které je ale celosvětově a to zejména vůči USA konkurenceschopné. Ale nechci mluvit akademicky. Mám tím na mysli konkrétní projekt AIRBUS, kterým si Evropa ukázala, že je schopna konkurovat i firmě BOEING, USA. To byla tedy rozhodně správná dotace a to dokonce do průmyslové výroby – nejen tedy do infrastruktury. 

4. Co si myslíš o OSA, Instagramu a autorském zákonu?
Nejsu brouk Pytlík, tomu nerozumím tomu neumím to a tak toto téma plně nechávám na odborné složce Pirátské Strany: Za sebe jen jednu malou poznámku: S tímto tématem souvisí i to, že poprvé v historii ČR nebyla naše veřejnoprávní ČT schopna přinést pro celou populaci ČR a tedy bezplatně v normálním rozsahu tedy na sportovním kanálu ČT Sport i na ČT2 paralelně přinést v dříve běžném rozsahu z olympiády hokejový turnaj a ostatní sporty. V podstatě tím ČT spolu s mezinárodními asociacemi sportů i televizí jen rozevřela dále sociální nůžky. Stejně platí již druhou sezónu o fotbalové Lize Mistrů. Proti takovéto komercializaci všeho musíme bojovat – a to zejména proti další komercializaci olympijské myšlenky neb tato olympiáda a její přenosové zajištění na veřejnoprávní televizi ukázala, že nám ten kapitalismus už přerůstá přes hlavu 

5. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
V tom, že třeba vyhacknutím se na mne někdo něco dozví z mého soukromí a pak s tím operuje, jako s tím např. vůči mé osobě operovala v minulosti ČSSD. A nejen ČSSD – neb jedna HR agentura mne nedoporučila jednou jednomu zaměstnavateli jen z toho důvodu, že z mých psychotestů vyplývá, že se mi pořádně nad společenský normál líbí holky. No prostě su bonvián frivolní volnomyšlenkář (v erotice zejména) a nemám rád vdolky ale i po 60 stále ještě HOLKY (do 70let)! Doufejme, že u nás v ČR nikdy nedospějeme do stadia, že v politice či v procesu ucházení se o zaměstnání bude proti nám někdo operovat např. tím, že máme milence, milenky, či tím, jako erotické praktiky třeba já NNS a NSS provozujeme, nebo že si v přestávce na oběd dáme místo jídla raději jedno NNS číslo se sekretářkou, apod. Do tohoto puritánskopruderního – snobského stadia nesmí naše zatím v tomto volná a svobodná společnost dospět!!! I frivolnost, hippie kultura apod. a jejich tolerance je indikátorem svobody společnosti! Bill Clinton ve vztahu k Monica Lewinsky je pro mne hrdina a nikoliv zavržení hodný nadsamec. Radujme se ze života, mějme, houfy dětí, apod… ŽIJME!!! A berme si v tom příklad za našeho předka BONOBO – Pan paniscus.

6. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
Svoboda projevu musí být 100% zachována a když se nějaká fyzická osoba cítí být poškozena výrokem toho druhého např. na sociální síti, tak se má možnost obrátit k soudu a domáhat se náhrady škody za způsobenou újmu. Z hlediska legislativy a příslušných zákonů bych ovšem pořádně zvýšil finanční výši takové kompenzace domáhat se škody. Ono až by někdo osoba x napsala o osobě y, že je osoba y fašoun a musela za to pak následně osoba x osobě y po výroku soudu zaplatit osobě y třeba 10milionů jako odškodné – tak by takových výroků rapidně ubylo. Tento můj názor sdílí např. advokátka JUDr. Klára Alžběta Samková s Klářiným dovětkem, že peníze doopravdy lidi bolí! Když to takto kodifikuji nemusím se pak zabývat trestností či netrestností konkrétních výroků…

7. Co si myslíš o imigraci do ČR?
Podporuji ji – ale to jen to a) představující 40%. A nyní k tomu b): Těch 60% zbytečně od léta 2015 promrháváme a už by to nyní – kdybychom to nepromrhali – přinášelo výsledky. Musíme umět využít toho, že uprchlíci k nám jdou kvůli tomu, aby si tady u nás v EU zařídili resp. založili nový život, resp. start takového nového života. V tom jim musím pomoci, ale zároveň zde musí být zpětná vazba i pomoc uprchlíků nám – naší společnosti. Je třeba uprchlíky soustředit na jednom místě v nějakém školním školícím městečku, v kterém by byli povinni setrvat dva tři roky vyučit se zde pořádnému řemeslu či získat odborné nejlépe technické středoškolské vzdělání, aby mohli poté nastoupit jako dnes už nedostatková pracovní síla do českých průmyslových i jiných podniků. 

8. Co nejvíc pálí Českou republiku?
Kapitalismus neoliberálního typu jako prakticky jediný společensko-ekonomický systém protěžovaný ve všech odvětvích ekonomiky ba i lidské činnosti za jediný možný společensko- ekonomický stroj. Naopak zprůměrováním je zase v např. start-up projektech toho opravdu drsného dravého kapitalismu málo. Neodmítám kapitalismus – jen jej usměrňuji a snažím se mu dát i možnost účinnějšího působení ve sférách, do kterých se opravdu kapitalismus hodí. Pokud jde o nerostné bohatství inženýrské sítě – zejména voda do nich by kapitalismus neměl být vpuštěn vůbec a měly by být v 100% majetku státu České republiky. Do sociálních služeb a zdravotnictví kapitalismus nepatří též! Ale to mnou zde uvedené, to jen příčina následku, který nás pálí nejvíce a je tím největším nebezpečím pro Českou republiku = neustále otevírání sociálních a příjmových nůžek. Programovým cílem Pirátské Strany musí být nastartování razantního zavírání sociálních nůžek!!!

Na jedné z dalších schůzí Středočeské krajské organizace Pirátské strany jsem se dohodl s vedením kraje, že založím v Čelákovicích buňku – místní organizaci Pirátské strany a začnu činit pozitivní předvolební agitaci před komunálními volbami v říjnu 2018 v zájmu maximálního volebního úspěchu Pirátské strany v komunálních volbách v Čelákovicích. Bylo mi na schůzi řečeno, abych sebou pořádně hodil neb komunální volby jsou již za pár měsíců. A proto jsem i vystoupil v diskusi na jednání Zastupitelstva Čelákovic dne 28. března 2018.

Zde je mé vystoupení od času na jezdci videa 6hodin : 00minut : 5vteřin na YouTube na odkaze:

Dále na jedné z těch krajských schůzí jsem využil přítomnost poslance PS PČR za Pirátskou stranu pana Františka Kopřivy http://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=6499 a poprosil ho, aby pomohl ve Sněmovně vyvinout určitý správný politický tlak na to, aby pan president Zeman nejezdil stále jen na akviziční cesty s podnikateli do ČLR a RF a stejně tak se věnoval Íránu a státům Latinské Ameriky – tedy takovým zemím, jako Írán, Argentina, Uruguay, Brazílie, v kterých má Československo skvělý zvuk a pověst již z meziválečného období První Československé Republiky. Tato moje prosba vůči poslanci Kopřivovi však nastartovala již den následující po oné schůzi obrovskou vlnu dotazování se českých Pirátů = SOROSJugend u Sorosovských struktur (jak hackersky zjistila na počítačích QUDS má dcera Yusufa) a zde níže vám z Fóra Pirátské strany uvádím výsledek, jak tedy dopadlo mé přijetí do jejich strany:

VOLBY 2018 !!!

Příspěvek od JosefKnap » 30 bře 2018, 13:59

Vážení kolegové Piráti!
Jsem toho názoru, že musíme nabrat třetí kosmickou a začít rychle něco dělat pro náš úspěch v komunálních volbách, které mohou probíhat paralelně zároveň klidně i s volbami předčasnými do PS PČR. Rozjel jsem to tento předvelikonoční týden tvrdě v Čelákovicích a včetně webů apod. Jsme strana mladých lidí, kteří nechtějí doufám jen planě teoretizovat, a tak navrhuji zkusme si tady sdělovat praktické zkušenosti z toho, jak zakládáme buňky Pirátské Strany v obcích a městech a to především za účelem tvoření a naplnění našich kandidátek do komunálních voleb. Musíme se umět presentovat, rychle začít chodit jako publikum na jednání obecních zastupitelstev a na nich nesedět v koutě, ale presentovat se v diskusích dle konkrétní situace, problematiky v obcích. Třeba takto, abych tady jen nepoučoval v rovině teorii a ukázal se Vám a to NÁVODNĚ, jak jsem na Zastupitelstvu Čelákovic v diskusi ve středu 28. března 2018 uvedl založení místní buňky a naši účast v komunálních volbách v Čelákovicích: Zastupitelstvo: 
https://www.youtube.com/watch?v=Nn4xcLgUskA od Timing 6hod : 00minut : 5vteřin ,,, Mám tu výhodu, že až na dvě výjimky se beze mne v publiku a diskusi neobešlo žádné jednání Zastupitelstva Čelákovic od podzimu 2002. Víte schůze zastupitelstva jdou většinou dnes už na net on-line , nají tudíž publicitu a pak si jejich průběh snadno najdete na YouTube x let dozadu. Pojďme se tedy od příští krajské schůze Středočeského kraje v Brandýse nad Labem tomuto tématu pořádně věnovat. Ozvěte se mi prosím, kdo mi máte k tomu cokoliv co říct, můj mobil: 603 84 54 17 ,, e-mail: knap.josef@quick.cz ,, Dělejme to vše po Pirátsku tedy s tou naší vysokou vzdělanostní úrovní v nových oborech, choďme mezi lidi, na akce jako jsou Zastupitelstva apod. A pozor!!! Je zde jedno úskalí. Jak sehnat lidi na kandidátky – už totiž a zejména mladí té politice nevěří a tudíž nemaj zájem! A druhý ještě závažnější problém. Již dnes choďme na jednání s místními politickými volebními subjekty se dohadovat a hlavně KOORDINOVAT budoucí radniční koalice. Ono totiž je k ničemu vyhrát volby za 49procent zastupitelů a k tomu ale s NULOVÝM KOALIČNÍM POTENCIÁLEM. Ten budoucí koaliční potenciál je nutno si budovat již dnes -šak o tom ve svém vystoupení na Zastupku – viz odkaz výše mluvím. A věřte mi to vytváření koalapotenciálu je často to nejtěžší na všem a to zejména ve městech kolem 10tisíce obyvatel – Brandýs, Lysá, Čelákovice – vím o čem mluvím. Hezké Velikonoce přeje Josef

Nahoru

Patrick.Zandl

Člen KS Středočeský kraj

Příspěvky: 22

Registrován: 25 říj 2016, 21:24

Profese: projektový manažer

Bydliště: Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Dal poděkování: 31 poděkování

Dostal poděkování: 164 poděkování

Kontaktovat uživatele: 

Kontaktovat uživatele Patrick.Zandl

Re: VOLBY 2018 !!!

Příspěvek od Patrick.Zandl » 31 bře 2018, 12:54

Josefe, strávili jsme spolu chvilku na předminulé krajské schůzi ve Lhotě hovorem o nutnosti poslat do Íránu delegaci zvyšující šanci našeho průmyslu na místním trhu. Od té doby se obávám, že tvoje názory a možnosti se neprotínají s tím, jak to Piráti mohou a chtějí dělat. To zřejmě usoudil i kraj, když tě nepřijal za člena, bez čehož není možné zakládat místní sdružení v Čelákovicích a organizovat místní kandidátku. Myslím, že bude lepší ušetřit si dubnovou cestu na zasedání v Brandýse a uvážit, zda nenajdete jiný politický subjekt, který by lépe uměl využít vaše schopnosti a ambice…

Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrick.Zandl za příspěvky (celkem 5):

Stepan.DrtinaMarek.RebicekLenka.KozlovaFrantisek.KoprivaFilip.Dite

hezký den, Patrick Zandl

Nahoru

Petra.Smutna

Republikový výbor

Příspěvky: 182

Registrován: 19 led 2017, 17:05

Profese: ekonomka

Bydliště: Mladá Boleslav

Dal poděkování: 85 poděkování

Dostal poděkování: 207 poděkování

Re: VOLBY 2018 !!!

Příspěvek od Petra.Smutna » 31 bře 2018, 13:32

Josefe, jsou to velice zajimave nazory, ktere vsak nijak nekoresponduji se strategii Ceske piratske strany.
Tema uzaviram informaci, ze zadny priznivec nema kompetence na to zakladat mistni sdruzeni, ani jednat jmenem Piratu s jakamkoli subjektem ci organizaci.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Smutna za příspěvek:

Frantisek.Kopriva

Nahoru

Filip.Dite

Koordinátor krajského sdružení

Příspěvky: 23

Registrován: 02 lis 2017, 00:23

Profese: Krajský Koordinátor pro Středočeský Kraj

Bydliště: Husova 27 Mladá Boleslav

Dal poděkování: 41 poděkování

Dostal poděkování: 16 poděkování

Re: VOLBY 2018 !!!

Příspěvek od Filip.Dite » 31 bře 2018, 14:34

Hlasování o vašem přijetí zde : viewtopic.php?f=314&t=40510

Držte se tří R: – respektu vůči sobe – respektu vůči ostatním – responsibility .“ (Dalajláma)

Filip Dítě
Krajský Koordinátor pro Středočeský Kraj

filip.dite@pirati.cz
770 113 646

Tak jenom aby si nikdo nemyslel, že to výše jsou jen moje (neerotické) fantazie, tak zde si vše čtenáři můžeš najít na webu – na odkazech:

https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=447&t=40625

https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=314&t=40510

https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=447&t=39698

Na schůzi Krajské organizace Pirátů v neděli 8. dubna jsem samozřejmě šel, abychom si to vyříkali osobně. Argumentoval jsem tím, že s takovýmto přístupem vedení Pirátské Strany se jim buňka = místní organizace v Čelákovicích nerozjede, neb ti co jsem oslovil, tak budou pochopitelně naštvaní, že mi dalo vedení Pirátu stopku. Na to mi bylo odpovězeno, že pro Piráty je v Čelákovicích stokrát lepší, když v Čelákovicích do komunálních voleb vůbec nepůjdou než když by je vedl do voleb Knap a nedej bože pak Piráti pod mým vedením byli v Čelákovicích úspěšní.

Myslím si, že si každý udělá úsudek sám a tak nemusím nic více. Jen to, že se omlouvám panu presidentu Miloši Zemanovi a jeho týmu z Hradu a zejména paní Jeleně Vičanové, že jsem ho tentokrát v prezidentské volbě nevolil neb to byla prostě součást mimikry mého chování k Pirátům. Jelikož se politikou a politologií bavím asi tak nějak stejně jako Vladimir Volfovič zvaný Žirik, tak ty měsíce od počátku listopadu s Piráty byly skvělou zábavou – co já se nasmál lidské idiocii a malosti a servilitě vůči panu G. Soros – no to byly salvy smíchu. A historie mi dává castrovsky za pravdu neb když jsem byl na první krajské povolební schůzi Pirátů, tak jsme se v počtu 70hlav ani nemohli vejít do největší hospody v centru Kutné Hory. No a v neděli v Brandýse nad Labem – účast mizivá a nervozita soudružek a soudruhů Pirátů z té neúčasti obrovská. No dělá si to Pirátská strana sama tím, že je závislá a stala se z ní SOROSJugend – jak mi svým chováním vůči mne dali Piráti najevo!

LIDÉ PŘED PIRÁTY BDĚTE !!! Váš Ing. Josef Knap

Pracoval jako ředitel exportu pro ČKD, studoval obor Zahraniční obchod na škole University of Economics, Prague

Comments

comments