Published On: So, Lis 12th, 2016

Program veřejného shromáždění „NÁROD SOBĚ“

Share This
Tags

csrPořadatel: Spolek „ČEST, SVOBODA, RESPEKT“

Datum konání: 17. listopad 2016

Čas konání: od 14:00 hodin do ukončení akce pořadatelem

Místo konání: Náměstí Republiky, Praha

 

ÚVODNÍ SLOVO:

 

Veřejné shromáždění „NÁROD SOBĚ“ je začátkem listopadových akcí, které začnou 17. listopadu v Praze a budou pokračovat 26. listopadu v Berlíně, kde berlínská PeGiDa – BärGiDa pořádá již 100. shromáždění a pochod. Této akce se zúčastní občanská hnutí z celé Evropy a i my zde nebudeme chybět.

  1. listopad je svátkem vítězství demokracie nad totalitním režimem. V roce 1989, když padl komunistický režim, jsme byli plni euforie a nadějí. Naše země měla vzkvétat, průmysl a zemědělství s velkým potenciálem mohlo konkurovat po celém světě a naše životní úroveň se měla podle slibů tehdejších protagonistů demokracie zvýšit na úroveň západních zemí. Dnes na vlastní oči sledujeme, že jsme byli podvedeni. Životní úroveň vzrostla zejména těm, kteří pohrdají našimi zákony, zemědělství a průmysl jsou v troskách, poctivé soukromé podnikání je jak ruská ruleta. Politici schvalují zákony podkopávající principy demokracie, národní pravomoci jsou přesouvány na bedra Evropských komisí a naše země se stává pouhou evropskou kolonií. V rámci politické ideologie zvané multikulturalismus jsme vystavováni sociálním pokusům, se kterým většina obyvatel nesouhlasí. Nechceme být nadále otroky ve vlastní zemi, nechceme zde cizí, s demokratickými principy neslučitelnou ideologii, nechceme být znovu podřízeni diktatuře kohokoliv. Chceme rovnocenné partnerství s ostatními evropskými národy, chceme si sami rozhodovat o tom, s kým a jak obchodovat a chceme, aby naše kultura a naše hodnoty vzkvétaly. Máme právo na sebeurčení a máme právo podílet se na rozhodování o tom, co je pro naši zemi dobré a co špatné.

Pojďme těm vládnoucím elitám ukázat, že pojmy SVOBODA, PRÁVO a SPRAVEDLNOST nejsou jen prázdnými frázemi, a že se za tyto hodnoty umíme společně postavit! UŽ TOHO BYLO DOST! JE ČAS NA opravdovou ZMĚNU!

PROGRAM:

Programem provází moderátorka Veronika Mirovská

(ČR) Jirka Černohorský – Č.S.R. – aktivista

(ČR) Zdeněk Chytra – Č.S.R. – aktivista

Společné prohlášení za skupinu „ČEST, SVOBODA, RESPEKT“, vznesení požadavků na vládu ČR a výzva občanům.

(CZ) Jirka Jiskra – „Nebojte se bránit“ – aktivista

Radikální Islám a multikulturalismus

(CZ) Michaela Holubková – aktivistka

Stav České republiky po roce 1989 a nutné změny

Michaela si přichystala na shromáždění překvapení

(DE) Mario Autunno – BärGiDa – aktivista

Mezinárodní spolupráce, potenciál euroasijského trhu

(CZ) Zdeněk Chytra – Č.S.R. – aktivista

Návrh komise společného rámce EU pro přesídlování

(B) Julian Ivanov – Military union „Shipka“

Ochrana státních hranic

(DE) Elke – zahraniční aktivistka

připomínka 17. listopadu pohledem lidí ze zahraničí

(CZ) Eva Musilová vydavatelka magazínu Ženská logika – magazín nejen pro ženy

O významu rodiny

(CZ) Helena Ociepková – velitelka Národní domobrany za město Kolín

Dále na shromáždění vystoupí hosté z dalších domácích i zahraničních občanských skupin. Některé z nich nechceme jmenovat, jelikož jsou překvapením pro návštěvníky. Národní hymnu zazpívá zpěvačka a herečka Jana Hrušková.

UPOZORNĚNÍ:

Pořadatel akce si vyhrazuje právo na změnu programu. Ukončení akce bude záviset na časových rozvrzích dalších spřátelených shromáždění, se kterými je dohodnuta spoluúčast na společném pochodu. Pořádek a bezpečnost veřejného shromáždění zajišťuje pořadatelská služba v koordinací s příslušníky policie.

VÝZVA PRO ÚČASTNÍKY:

Vezměte sebou státní vlajky, trikolory a další národní symboly. Veřejné shromáždění je bez přítomnosti lídrů politických stran, proto vlajky s motivy politických stran nejsou potřeba. Jakékoliv případné provokace hlaste ihned pořadatelské službě nebo příslušníkům policie. Na místě se budou nacházet domácí i zahraniční novináři. Organizátoři akce vyzývají všechny účastníky, aby si médií nevšímaly, protože i „špatná reklama“ je také reklama.

PŘIJĎTE VŠICHNI 17. LISTOPADU DO PRAHY,

JEDEN ZA VŠECHNY A VŠICHNI ZA JEDNOHO!

Program ke stažení v PDF

pdf

- fotograf, autor a administrátor webu Freedom for Europe Profil na Facebooku www.michalhruby.eu Fotogalerie na Flickr | Fotoreportáže na Flickr email:webmaster@freedomeurope.eu

Comments

comments