Published On: Po, Dub 30th, 2018

Pozvánka k poslechu analýzy předních proamerických think-tanků, institutů, nadací, spolků a organizací

 

 

Máte už plné zuby žvástů o ruské propagandě? Proto vás zveme k poslechu třídílného pořadu na předním rádiu české alternativy svobodny-vysilac.cz. Začínáme dnes v pondělí od 19:00. Prosím sdílejte příp. kopírujte, lajky nepomohou.
Rozhodli jsme se provést kompletní hloubkovou analýzu předních proamerických think-tanků, institutů, nadací, spolků a organizací, které působí v ČR, a masivně se snaží ovlivňovat české veřejné mínění.

Postupujeme po více liniích:
A: personální vazby a afinity s kompletním rozborem osob proamerických institutů v ČR
B: vládní napojení – prozkoumáme podrobně osoby s napojením na vládní struktury a představitele skupin vyvíjející lobbistický nátlak z proamerických institutů v ČR
C: money trail/stopa peněz – vydáme se detailně po stezkách finančního propojení, dárců, mecenášů, sponzorů a donorů proamerických institutů v ČR.
D: Projekty – prozkoumáme projekty, na které proamerické instituty v ČR vynakládají peníze
E: mezinárodní kontext – představíme daný proamerický institut v ČR v mezinárodním kontextu osob napojených na konkr. představitele americké administrativy
F: partneři – představíme české neziskovky, které jsou kromě otevřeného sponzoringu i partnery nejprotřelejších amerických institutů, a vykonávají konkr. projekty jejich agendu a lobby v ČR.

Jedná se o tyto proamerické instituty v ČR:
1. Národní nadace pro demokracii (NED)
2. Mezinárodní republikánský institut
3. Národní demokratický institut
4. Dům svobody
5. Transitions online (projekt)
6. CEE Trust pro občanskou společnot pro střední a východní Evropu
7. Pro Bono Aliance
8. Mezinárodní americká rozvojová agentura (USAID)
9. Právnická iniciativa pro střední a východní Evropu
10. Amnesty International ČR
11. Transparency International ČR
12. Asociace veřejně prospěšných organizací (AVPO ČR)
13. pobočka Aspen Institutu Prague
14. Pražský institut bezpečnostních studií
15. Pražské centrum pro občanskou společnost
16. Newyorská univerzita
17. CEVRO institut a spolek
Tento exkluzivní speciální program monitorující a mapující proamerické instituty v ČR budeme vysílat toto pondělí a středu + příští pondělí vždy od 19:00. 30.4., 2.5. a 7.5.
Jedná se o základní, nejdůležitější informace, které bychom měli vědět, abychom uměli čelit mainstreamovým dezinformacím, korporátním spinům a prefabrikovaným výzkumům veřejného mínění. Jedná se o vstupní projekt připravující půdu pro další pořady věnující se norským fondům, ve kterých jede řada českých ministerstev, a lobby sudetoněmeckého Landsmanschaftu spolu s německou skupinou agresivních neziskovek a fondů prosazující multikulturní agendu tvrdého merkelovského typu v ČR. Rovněž připravujeme speciál. Sledujte program svobodny-vysilac.cz, a velmi prosíme, rozešlete tuto pozvánku do co nejvíce skupin, sdílejte, kopírujte, nebo rozesílejte e-maily. Lajky nepomohou, pomůže sdílení nebo kopírování.

Děkujeme.

Svobodný vysílač CS je projekt rádia české alternativy, Nemusíme mít vždy pravdu – neděláme si na ni monopol – sami hledejte – my Vám jen nabízíme možnosti k hledání

Comments

comments