Published On: Ne, Úno 28th, 2016

Otevřený dopis ministryni školství Kateřině Valachové

Share This
Tags

Vážená paní ministryně,

obracím se na Vás jako občan této země, politicky neorganizovaná osoba a obracím se na Vás jako na ministryni české vlády, garanta českého školství. Při sledování včerejšího pořadu Máte slovo v ČT1 jsem byl naprosto zděšen tím, co zaznělo z úst paní Štěpánové, učitelky z Brna. Ta zde pronesla mimo jiné následující větu: „ Spojené státy osvobodily Evropu od agresora Hitlera“. Nebudu hodnotit celkové vystupování dotyčné paní, to je především její vizitka. Ale co nemohu nechat bez povšimnutí a čím jsem pobouřen, je naprosté zkreslování historie! O to víc, když toto zaznívá z úst učitelky 1. stupně.

Jen za dnešní den se na mě obrátila celá řada spoluobčanů, kteří jsou včerejšími výroky učitelky Štěpánové rovněž zděšeni. Paní ministryně, žádám Vás jménem svým, ale i jménem těchto spoluobčanů, abyste jako garant našeho školství zakročila a celou věc prošetřila. A pokud se ukáže, že toto dotyčná učitelka ve škole opravdu vyučuje, abyste sjednala okamžitou nápravu a vyvodila z toho personální důsledky! Není možné, aby takoví učitelé na školách působili.

Předem Vám děkuji.

S pozdravem

Mgr. Aleš Hemer

občan ČR

- Freelancer webdesigner Občanská aktivistka, koordinátorka Novinářka vyjadřující se k aktuálnímu dění, problémům u nás i ve světě. Najdete zde její články, zamyšlení a komentáře

Comments

comments