Published On: Pá, Dub 28th, 2017

Oldřich Rambousek: Glorifikace homosexuality?

Když už se v Praze každoročně koná (pod záštitou magistrátu) oslava homosexuality, při které nechybí ani alegorické vozy s téměř nahými lesbičkami a gayi,tak proč by neměl být v tomto směru in také veřejnoprávní rozhlas. Za socialismu se slavily dny železničářů, horníků a dalších profesí, ale alegorické vozy bylo možné vidět zejména na prvního máje, dne oslav svátku pracujících. Pražská sexparáda nese název PRAGUE PRIDE (pýcha Prahy). Zřejmě se už naše hlavní město nemůže ničím jiným pyšnit.

Radiožurnál nám tento týden přestavil manžele Michala a Davida Vaníčkových. Pardon, podle české legislativy registrované partnery. V hodinovém pořadu nám oba manželé líčili, jak si v USA nechali „vyrobit“ dvojčata (děvčata, kterým je dnes už 10 měsíců) a že každý z manželů je prakticky otcem jedné holčičky. Každé embryo totiž nese genetický zdroj (spermie) jednoho z partnerů.

Z katologu nabídek si vybrali americkou firmu, která nabízí náhradní matky manželským párům, které nemohou mít vlastní děti. Celá tato procedura příjde asi na 10O OOO dolarů. Děvčátka tak mají dle našich zákonů dvojí občanství,ale podle legislativy USA však pouze americké.

Havloidi po převratu odsoudili nejenom socialistický režim, ale i socialistickou morálku. Takže to, co dříve se oprávněně považovalo za nemorální, tak to je dneska naopak považováno za morální- za projev svobodné vůle.Nikoho ani nenapadne uvažovat o tom, že například „manželé“ Vaníčkovi si možná koupili otrokyně své sexuální úchylky, které budou také následně nutit k tomu, aby propagovaly homosexuální svazky.

A nezapomeňme také, že adopci dětí do podobných „manželství“ podporují také zástupci KSČM, což v nedávné deklaraci před televizními kamerami potvrdil i místopředseda této strany Jiří Dolejš.

- Freelancer webdesigner Občanská aktivistka, koordinátorka Novinářka vyjadřující se k aktuálnímu dění, problémům u nás i ve světě. Najdete zde její články, zamyšlení a komentáře

Comments

comments