Published On: Čt, Dub 28th, 2016

Kam zmizel Břetislav Olšer?

Share This
Tags

Břetislav Olšer, novinář, bloger a spisovatel se naposledy přihlásil na Facebook 18.4.2016. Od té doby jeho aktivita na Facebooku ustala. Také jeho druhý profil zůstává neaktivní.

Krev pod obojí (Břetislav Olšer) - román o izraelsko-palestinském soužití

Články které píše jsou plné odkazů pro ověření jeho tvrzení a názorů. Proto si ho jako novináře velmi vážím. Podává fakta i s důkazy a není politickým řiťolezcem. Důvod toho, aby se stal velmi nepohodlným.

Pokus o jeho cenzuru začala před několika týdny. Jako známý bloger  zveřejňoval také na iDnes ( Mafra, patřící Babišovi), kam napsal přes tisíc blogů. Odkaz na článek  Jeho profil včetně všech blogů byl smazán. Když opomenu fakt, že iDnes neplatí blogerům ani korunu, tak si pokládám otázku, kolik by asi Mafra vydělala peněz, kdyby tam jeho a další blogy nebyly? iDnes a podobné stránky vydělávají reklamou. Byly by tyto stránky čtené, kdyby tam nebyly blogy a články?  Odpověď zná i malé dítě.

Co by však novodobí STBáci neudělali, pro vymezení ,,správného“ směru názorů obyvatel. Vždyť skupina Mafra má dobrého učitele – soudruha Bureše. Článek ZDE

olšer-cenzura

Tím jsme odpověděli na otázku, kam zmizel Břetistav Olšer.

Ale kde ho tedy můžete najít? Jeho příznivci přidávají nové články na jeho FB profil.

Pan Olšer také stále pracuje na informování o žhavých tématech na svých stránkách rukojmi.cz a olser.cz .

Vydané knihy a romány:

Knihy, které zde nejsou uvedeny naleznete na těchto internetových stránkách.

- Freelancer webdesigner Občanská aktivistka, koordinátorka Novinářka vyjadřující se k aktuálnímu dění, problémům u nás i ve světě. Najdete zde její články, zamyšlení a komentáře

Comments

comments