Published On: Čt, Úno 1st, 2018

Je na místě soucit s pašeračkou heroinu?

 

 

Pro pochopení, co ve skutečnosti znamená 9 kilo heroinu!

Vážení přátelé, milé a shovívavé a láskyplné duše. S velkým respektem k vám a k životu, si dovolím pár poznámek k případu slečny Terezy Heroin.

Ve spoustě příspěvků vidím některé opravdu nepochopitelné statusy lítosti, které nějak bagatelizují nebo omlouvají její zlo/čin, ať již jejím milým nevinným kukučem, mladickou nerozvážností a nebo tím, že je to prostě křehká dívka a Pákistánské vězení to přece není pro ni. High level jsou příspěvky, které hlásí, že by bylo a nebo je třeba zaplatit cokoliv, jen aby se dostala zpět do ČR.

To už jsme opravdu tak sežvýkaní doktrínou pseudohumanity a povinného soucitu? Vzpamatujte se. Co oplakáváte!? Víte co opravdu znamená 9 kilo heroinu v realitě všedních dní? Není to jen pitomě těžší kufr a nebo pár balíčku něčeho pro vlastní rozptýlení nudy. Herák je silně návykový.

 

9kg je 9mil miligramů, obvyklá dávka se kterou drogoví dealeři loví nové dušičky, třeba zrovna vaše dětičky k vytvoření návyku je pouhých 100mg.
9kilo heráku, to je 90tis dávek čistého lidského neštěstí, rodinných katastrof a sestupu na sociální dno.

Nechápeš? Tak jinak..

9kg heráku = 90tis potenciálních narkomanů = 180tis nešťastných rodičů + rodinných příslušníků, zklamaných dědů, babiček, sester, bratrů = 9kg heroinu ovlivní a ničí život až 400 tis lidí, přímo nebo nepřímo – to je 9kg heroinu!

Drogová mula = soucit nula!
A je jedno, zda muž nebo žena, pěkná nebo škaredá, chamtivá nebo úplně blbá. Věděla, že nepašuje Rembrandta nebo kafe se smetanou. Drogy.. bez svědomí = bez milosti!

No merci.

Autor celého výroku v původním znění: Petr Mancik

Zveřejněno se svolením autora

- Freelancer webdesigner Občanská aktivistka, koordinátorka Novinářka vyjadřující se k aktuálnímu dění, problémům u nás i ve světě. Najdete zde její články, zamyšlení a komentáře

Comments

comments